wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

593. Mistake

niedziela, 14 września 2014
Adres bloga: http://mistake-zayn.blogspot.com/

Autorka: Adrieen

Opis: Każdy w pewnym momencie podejmuje ważne życiowe decyzje. Jedne są złe, drugie prowadzą nas do sukcesu. Świadomość posiadania celu daje nam chęci do działania. Im bardziej nasze działania są intensywne, tym szybciej zbliżamy się do celu. Zawsze byłam uparta. Ta cecha na pewno pomogła mi w życiu. Nigdy nie potrafiłam odpuścić.
Dostałam się na studia medyczne. Rozpoczęłam naukę na prestiżowym londyńskim uniwersytecie medycznym. Złożyłam podanie o praktyki do najlepszego szpitala i dostałam się. Pierwszy rok ukończyłam z dość wysokim stypendium naukowym. Pracowałam nawet nad badaniami związanymi z przeszczepem serca. I to z najlepszą kadrą lekarską, sami specjaliści! Czułam się spełniona. Byłam już coraz bliżej mojego upragnionego tytułu lekarskiego. Godziłam praktyki z nauką. Tylko to się dla mnie liczyło.
Do czasu, gdy nie poznałam jego…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz