wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

22. All roads lead here [USUNIĘTY]

niedziela, 5 stycznia 2014
Adres Bloga: http://american-drift.blogspot.com/

Autorka: MalikDrug

Opis: Dwudziestoletni Justin Bieber nie widzi świata poza szybkimi samochodami, wyścigami i najbliższymi znajomymi. Jako najważniejszą wartość w życiu przyjmuję swoją rodzinę, choć na prawdę nie płynie w nich ta sama krew. Jest w stanie poświęcić dla nich wszystko, bez względu na konsekwencje. Szara rzeczywistość zrobiła z niego bezdusznego dupka, a śmierć ojca pozbawiła go resztek człowieczeństwa. Ludzie drżą na dźwięk jego imienia. Inni są na tyle odważni, aby stanąć z nim twarzą w twarz i wziąć udział w chorych gierkach chłopaka.
Kiedy wszystko zaczyna iść nie po jego myśli, okazuję się, że spotkał swoją ostatnią deskę ratunku. Od razu postanawia wykorzystać szansę, jaką postawił przed nim los.
Santana Jones natomiast jest kobietą niezależną, jednak wiele przeszła w swoim życiu. Z pozoru silna dziewczyna szybko ulega urokowi nastolatka, czym naraża się na ogromne niebezpieczeństwo.
Co stanie się, kiedy Justin zrozumie, że całe jego dotychczasowe życie opierało się na kłamstwach? Czy jego oziębłe serce zabije mocniej, gdy największy wróg stanie u progu jego drzwi, prosząc o pomoc?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz