wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

23. Daj się ponieść chwili, pozwól by Ona Tobą zawładnęła

niedziela, 5 stycznia 2014
Adres bloga: http://www.jedna-chwila-jb.blogspot.com

Autorka: Sharley Shy

Opis: Sunny to cicha i spokojna dziewczyna, pochodząca z Londynu. Gdy ją poznajemy, dowiadujemy się, iż jej matka pod pretekstem zmiany pracy wraz z córką postanawia przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, dokładniej - Nowego Yorku. Sunny jest zdegustowana decyzją matki i bardzo tęskni za tym, co zostawiła w Anglii. Sunny jest typem samotniczki. Nie łatwo zdobyć jej zaufanie. Jest wyjątkowo skryta i przewrażliwiona na własnym punkcie. Często wspomina ojca, którego jednak nie dane było jej poznać. Swoje przemyślenia zapisuje w jego notatniku.
Tuż po przyjeździe dziewczyna pragnie rozejrzeć się po okolicy. Gdy tylko opuszcza dom, dopada ją nieznajoma dziewczyna, która porywa ją na imprezę, która odbywa się kilka domów dalej. To tam Sunny spotyka Matthew (Justin Bieber), rozkapryszonego pijaczynę, a zarazem wyjątkowo utalentowanego aktora, który mimo swego gburowatego i porywczego charakteru skrywa wiele tajemnic i samego siebie pod maską, którą przywdziewa co dzień. Mimo, iż nie przypadają sobie do gustu, po sowicie zakrapianym wieczorze budzą się we własnych objęciach... Co z tego wyniknie? Zobaczcie sami!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz