wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

21. Heartbreaker

piątek, 3 stycznia 2014
Adres Bloga: http://heartbreaker-justinandmelanie.blogspot.com/

Autorka: Natalia Częsik

Opis: Ona - Miała wszystko co można było by sobie wymarzyć. Kochających rodziców , wspaniałych przyjaciół , piękny dom oraz dużo pieniędzy. Jej życie zawsze było pełne przygód i niebezpieczeństw. Po utracie rodziców, zamieszkała z wujkiem. Przeniosła się do małego miasteczka, gdzie nikt jej nie znał ,ale czy na pewno? Miała zamiar się zmienić. Żyć jak normalna nastolatka, ale czy jej się to uda? Co zrobi ,gdy w jej życiu pojawi się ON?
On - gangster,imprezowicz, łamacz serc. Uczestniczy w nielegalnych wyścigach. Uczęszcza do publicznego liceum. Nigdy nie zaznał uczucia jakim jest miłość do dziewczyny.Zawsze się przed tym bronił, boją się cierpienia oraz złamanego serca. Co zrobi, gdy w jego życiu pojawi się osoba równa jemu? Co zrobi , gdy jako jedyna mu się sprzeciwi? Co zrobi , gdy dowie się tajemnicy jaką ona skrywa? Co zrobi, gdy zacznie coś do niej czuć?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz