wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

2296. No one, nobody can love you more.

środa, 22 listopada 2017
Adres bloga: https://heisnotok.blogspot.com/

Autorka: Miyoshi

Opis: "Mój kochany... moje pragnienie... moja miłości... Tom! Czuję się taki wolny, wiesz? Nie obchodzi mnie w tym momencie, że to jest działanie narkotyku. Jestem lekki, jakbym zrzucił sobie z barków ogromny ciężar. Wiem, że tego nie popierasz i nie rozumiesz. Siedzę w swoim pokoju, piszę do Ciebie kolejny list, którego nigdy nie zobaczysz i mam nieziemską ochotę poczuć Cię w sobie. Moje zmysły są wyostrzone, przez ciało przechodzi co chwilę dziwny dreszcz, ale mózg kompletnie się wyłączył. Jednego jestem natomiast pewien - chciałbym się z Tobą pieprzyć (...)".

2295. The girl with shining eyes

niedziela, 12 listopada 2017
Adres bloga: https://thegirlwithshiningeyes.blogspot.com/

Autor: golden girl

Opis: Dojrzewanie samo w sobie nie należy do rzeczy prostych, a tym bardziej przyjemnych. Zmiana szkoły, nowi nauczyciele, koledzy, pierwsza miłość to kilka podstawowych spraw z jakimi przyjdzie zmierzyć się szesnastoletniej Chanel. Tylko co zrobić, gdy do tego wszystkiego przyjdzie jej radzić sobie z rodzinną tradycją zapoczątkowaną od wieków.

2294. Tu eres lo que necesito

niedziela, 12 listopada 2017
Adres bloga: http://lajonettamiloscnazawsze.blogspot.com/

Autor: Malusiaa

Opis: Leon Verdas jest synem milionerów. Niechcianym synem i chłopakiem uważanym przez rówieśników za 'kujona'. Gdy kończy osiemnaście lat zostaje wyrzucony z domu i zmuszony do pracy w barze z burgerami. Zrezygnowany i załamany stara się o stypendium, aby móc zamieszkać w akademiku. Wydaje się, że wszystko zaczyna się układać, ale jest jeszcze jeden problem. Nastolatek ma zamieszkać z dziewczyną. W czym problem? Chłopak nigdy nie dogadywał się dobrze z płcią piękną. Jak potoczą się losy dwójki współlokatorów? Czy przypadną sobie do gustu?

2293. Bo oczy są ślepe. Trzeba szukać sercem.

niedziela, 12 listopada 2017
Adres bloga: https://miloscdramione.blogspot.com/

Autor: mała gwiazdka

Opis: Hermiona oraz jej przyjaciele wracają do Hogwartu. Niestety Golden Trio się rozpada. Naszą bohaterkę czeka nowa miłość oraz złożenie broni ze swoim największym wrogiem Draconem, który postanawia się zmienić na lepsze. Czy odwieczna walka między sobą się skończy? Czy główni bohaterowie zmienią nienawiść w coś innego? Tego dowiecie się w tym blogu. Zapraszam do czytania oraz pisania swoich wypowiedzi na dany rozdział.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=2NUanUfzqg0

2292. Difficult Love - Liam Payne Fanfiction

środa, 8 listopada 2017
Adres bloga: https://difficult-love-liam-payne-fanfiction.blogspot.com/

Autorka:  Pijawka

Opis: Złapał mnie mocno za szyję i uderzył mną o drzwi. Zrobił to z taką siłą, że drzwi, które wyglądały na stabilne wyleciały z zawiasów. Poleciałam razem z nimi na podłogę. Przez chwilę widziałam tylko ciemność. Ból był niezmiernie silny. Promieniował po całe plecy. Nie miałam siły wydać z siebie najcichszego dźwięku. Blondyn stanął nade mną, ale Liam zadał mu mocny cios...