wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

2321. Music is a scenography of feelings

wtorek, 20 lutego 2018
Adres bloga: http://let-her-go-leonetta.blogspot.com/

Wattpad: https://www.wattpad.com/story/118232937-music-is-a-scenography-of-feelings-jortini

Autorka: Malusiaa Herondale

Opis: Dziewczyna nie należała niestety do najszczuplejszych osób i wcale nie czuła się z tym dobrze. Nie raz była przez to gnębiona w szkole, czy domu. Dziś miała nadarzyć się jej szansa. Tini zapisała się do nowego liceum i miała nadzieje, że pozna tam jakąś nową, przyjazną twarz, obiecała sobie, że nie popełni tego samego błędu – nie będzie już tą szarą myszką. Postanowiła, że gdy tylko wejdzie po apelu do szkoły, przywita się z kimś. Tak po prostu. Przecież to proste, a od czegoś trzeba zacząć. Jednak czy uda jej się spełnić swoją obietnicę? Nie była tego do końca pewna, a to za sprawą tego, że do tej samej szkoły zapisała się także jej ukochana siostrzyczka, Lodovica. Mimo tych samych genów, dziewczyny kompletnie się różniły. Lodo – ulubienica rodziców, najpopularniejsza dziewczyna w poprzedniej szkole, w pewnym sensie, największa rywalka dziewczyny. Kiedy blondynka wychodziła do znajomych, czy na imprezy, Tini zostawała w domu i się uczyła lub czytała książki. Co innego miała robić, skoro nikt się nią nie interesował? Nawet ich rodzice nigdy nie interesowali się, tym co się dzieje z ich starszą córką, a ta wcale nie łudziła się, że to się kiedykolwiek zmieni. Tak, Tini była starszą siostrą, ale też tą mniej ważną. W pewnym sensie już się z tym pogodziła.

2320. Fragile Bonds

wtorek, 20 lutego 2018
Adres bloga: http://fragile-bonds.blogspot.com

Autorka: Kaori Fukao

Opis: On w swoim krótkim życiu stracił mamę, babunię i dach nad głową. Ona miała wszystko, a mimo to nie potrafiła tego docenić i robiła z siebie ofiarę losu.
Jedno krótkie spotkanie otworzyło ich serca.
Jedna decyzja odmieniła ich na zawsze.

2319. Zapomniane Istnienia

wtorek, 20 lutego 2018
Adres bloga: https://zapomniane-istnienia.blogspot.com/

Autorka: Kaori Fukao

Opis: Wyrzuciliśmy ich z naszego życia, ponieważ tak było łatwiej. Odwrócić głowę, nie widzieć, nie słyszeć. Tak trudno było podać im dłoń i pomóc. Pozostawiliśmy ich samych sobie, a oni musieli zdobyć siłę, by poukładać swoje życie i... wybaczyć nam. Chcieli powrócić do naszego życia i znów być jego częścią. Być czymś więcej niż zapomnianymi istnieniami.
Bohaterowie M&A Naruto opowiadają o swoich pierwszych krokach w dorosłości, błędach, miłostkach, grzechach, namiętnościach. Usiądź i wysłuchaj. Teraz tylko tyle możesz dla nich zrobić.

2318. Saiyan Princess

wtorek, 20 lutego 2018
Adres bloga: http://princess-of-saiyan.blogspot.com/

Autorka: Killall

Opis: Dzień, w którym nastały ciężkie czasy kiedyś musiał nadejść. Czy księżniczka Saiyanów będzie w stanie stanąć oko w oko ze wszystkimi przeciwnościami? Czy zdoła odnaleźć to, co utraciła i za wszelką cenę będzie walczyć o swoje każdego dnia? Przekonaj się sam! Opowieść o przyjaźni,miłości oraz nieustannej walce dobra ze złem. Czy kiedyś pokój nadejdzie?

2317. Our Desires

poniedziałek, 5 lutego 2018
Adres bloga: http://our-desires.blogspot.com/

Wattpad: https://www.wattpad.com/story/136924687-our-desires-teomione

Autorka: Evelyn

Opis:
Harry Potter, Blaise Zabini, Ginny Weasley, Hermiona Granger, Ron Weasley, Teodor Nott, Draco Malfoy, Severus Snape, Oc, Potterowskie, Tom Riddle,
6. Wszyscy znamy opowiadania, w których Hermiona Granger okazuje się być córką Lorda Voldemorta, prawda?
A co jeśli to nie Draco Malfoy zainteresuje się panną Riddle, a Teodor Nott?
Jeśli spodziewasz się cudownej wielkiej miłości i Voldemorta, jako miłego tatusia, to ta historia nie jest dla ciebie.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=qRZfCdXUS9k