WITAJ NA SPIS FANFICTION, MIEJSCU, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ OPOWIADANIA I TŁUMACZENIA WSZELKICH FF. ABY ODNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z DANYM IDOLEM. ABY ZGŁOSIĆ SWOJE FANFICTION NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM I WYSŁAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "POMOC". POZDRAWIAMY ZAŁOGA SPISU FANFICTION!

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄
niedziela, 22 kwietnia 2018

2333. (Nie) Swoje Dziecko [USUNIĘTE]

Adres bloga: https://nie-swoje-dziecko.blogspot.com

Autorka: TOPORAGNO


Opis: Zupełnie różni ludzie, odmienne osobowości oraz diametralnie różne poglądy na życie. Poznali się przypadkiem i niemal od razu zakochali. Po przyjętych oświadczynach oraz wiadomości o ciąży mogłoby się wydawać, że nic ich nie rozłączy. Jednak dzień po narodzinach dziecka życie Anne roztrzaskuje się na milion kawałków i nijak nie można go już odbudować. Noworodek zostaje odebrany matce i wywieziony do innego stanu. Pod wpływem fałszywych informacji młoda kobieta nie próbuje nawiązać kontaktu z córeczką. Narzeczony ginie jak kamień w wodę. Pod wpływem załamania nerwowego spowodowanego utratą dziecka Anne zmienia nazwisko i wygląd zewnętrzny chcąc zapomnieć o przeszłości. Sześć lat później dwudziestosześcioletnia Miller postanawia się przenieść z rodzinnej Florydy do stanu Michigan, by tam móc znaleźć lepszą pracę. Los chce by trafiła do posiadłości architekta - Adama Robertsa. Anne wie kim jest prawie trzydziestoletni mężczyzna - Widziała go niejednokrotnie. Jednak Adam zdaje się być przekonany, że na tajemniczą kobietę natknął się po raz pierwszy dopiero w dniu kiedy zapukała ona do jego drzwi w białej bluzce, podartych jeansach i staromodnych tenisówkach na nogach. Brunetki z ciemnymi oczami oraz mocno zarysowanymi kościami policzkowymi na pewno nigdy wcześniej nie widział. Nie znał Anne Miller. Kiedy kobieta widzi sześcioletnią córkę inżyniera wie, że nie ma innego wyjścia niż sama wplątać się w sidła kłamstw.


CZY ANNE WYJAWI PRAWDĘ ADAMOWI? A MOŻE POSTANOWI NIE KOMPLIKOWAĆ ŻYCIA MAŁEJ LILY? JAKI WKŁAD W OSZUSTWO MAJĄ NAJBLIŻSI ROBERTSA? CO JEŚLI SZEŚCIOLATKA PRZYWIĄŻE SIĘ DO ANNE ZA BARDZO? CZY ADAM BYŁ WCIĄGNIĘTY W INTRYGĘ Z DZIECKIEM? i najważniejsze pytanie: DLACZEGO OKŁAMANO ANNE?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz