wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

2332. Lucky One

czwartek, 5 kwietnia 2018
Adres bloga: https://neverbeluckyone.blogspot.com/

Autor: Violin Finnigan

Opis: Ośmioro ludzi, jedno miasto, powracające demony przeszłości.
Świat potrafi zawalić się w jednym momencie o czym dość brutalnie przekonuje się Jocelyn. By odbudować swoją rzeczywistość przenosi się w pobliże ukochanego brata, nie mając nawet pojęcia jak wielki będzie to miało wpływ na jej życie.
Kolejny poranek w swoim życiu Andrzej spędza na zastanawianiu się, gdzie popełnił błąd. Nie wie, że niedługo przestanie to mieć znaczenie.
W pewien zimny lutowy wieczór, ktoś dzwoni do drzwi Stephana Antigi. Na progu stoi jego ośmioletni siostrzeniec, zupełnie sam jedynie z walizką i tajemniczym listem od mamy.
Guillaume Samica cieszy się w końcu znalezionym szczęściem, ale jego poukładanie życie już zaczyna się chwiać w posadach. By je uratować będzie musiał w końcu zmierzyć się z przeszłością.
W czasie zwykłego spaceru po Warszawie Sharone Vernon Evans napotyka tajemniczego chłopaka, który prosi go o pomoc. Na pytanie kim jest, odpowiada jedynie, że można mu zaufać.
Lucky One to historia, która dobitnie pokazuje, że losy wszystkich ludzi są ze sobą związane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz