WITAJ NA SPIS FANFICTION, MIEJSCU, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ OPOWIADANIA I TŁUMACZENIA WSZELKICH FF. ABY ODNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z DANYM IDOLEM. ABY ZGŁOSIĆ SWOJE FANFICTION NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM I WYSŁAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "POMOC". POZDRAWIAMY ZAŁOGA SPISU FANFICTION!

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄
czwartek, 5 kwietnia 2018

2332. Lucky One

Adres bloga: https://neverbeluckyone.blogspot.com/

Autor: Violin Finnigan

Opis: Ośmioro ludzi, jedno miasto, powracające demony przeszłości.
Świat potrafi zawalić się w jednym momencie o czym dość brutalnie przekonuje się Jocelyn. By odbudować swoją rzeczywistość przenosi się w pobliże ukochanego brata, nie mając nawet pojęcia jak wielki będzie to miało wpływ na jej życie.
Kolejny poranek w swoim życiu Andrzej spędza na zastanawianiu się, gdzie popełnił błąd. Nie wie, że niedługo przestanie to mieć znaczenie.
W pewien zimny lutowy wieczór, ktoś dzwoni do drzwi Stephana Antigi. Na progu stoi jego ośmioletni siostrzeniec, zupełnie sam jedynie z walizką i tajemniczym listem od mamy.
Guillaume Samica cieszy się w końcu znalezionym szczęściem, ale jego poukładanie życie już zaczyna się chwiać w posadach. By je uratować będzie musiał w końcu zmierzyć się z przeszłością.
W czasie zwykłego spaceru po Warszawie Sharone Vernon Evans napotyka tajemniczego chłopaka, który prosi go o pomoc. Na pytanie kim jest, odpowiada jedynie, że można mu zaufać.
Lucky One to historia, która dobitnie pokazuje, że losy wszystkich ludzi są ze sobą związane.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz