wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

2232. Król Lew: Historia Nieznana

czwartek, 2 marca 2017
Adres bloga: http://the-lion-king-forgotten-story.blogspot.com/

Autorka: Krävariss

Opis: Bajki zwykle mają to do siebie, że zaczynają się przeróżnie. Czasami niespodziewanymi odwiedzinami czarodzieja w hobbiciej norce, czasami deszczem magicznych listów z zaczarowanej szkoły, a czasami nawet przenosinami do zimowego świata za sprawą zwykłej, starej szafy. I choć każda z nich jest inna, wszystkie mają jedną ważną cechę: szczęśliwe zakończenie. Dobro raz na zawsze pokonuje zło, by przywrócić równowagę i harmonię.
Co będzie jednak, jeśli okaże się, że owa granica pomiędzy nimi tak naprawdę nigdy nie istniała? Że zło i dobro to tylko kwestia perspektywy, a często największym wrogiem głównego bohatera jest właśnie on sam?
Aby poznać odpowiedź, opowiem ci dziś dawno zapomnianą historię z jednego z najniezwyklejszych światów, z jakim dane było mi się zetknąć. Opowieść o wojnie i przyjaźni, zabawnych przygodach i okrucieństwie, lwich pokoleniach, nieuchwytnych marzeniach... i specyficznych bohaterach.
Nieznaną historię z Króla Lwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz