WITAJ NA SPIS FANFICTION, MIEJSCU, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ OPOWIADANIA I TŁUMACZENIA WSZELKICH FF. ABY ODNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z DANYM IDOLEM. ABY ZGŁOSIĆ SWOJE FANFICTION NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM I WYSŁAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "POMOC". POZDRAWIAMY ZAŁOGA SPISU FANFICTION!

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄
czwartek, 2 marca 2017

2232. Król Lew: Historia Nieznana [USUNIĘTE]

Adres bloga: http://the-lion-king-forgotten-story.blogspot.com/

Autorka: Krävariss


Opis: Bajki zwykle mają to do siebie, że zaczynają się przeróżnie. Czasami niespodziewanymi odwiedzinami czarodzieja w hobbiciej norce, czasami deszczem magicznych listów z zaczarowanej szkoły, a czasami nawet przenosinami do zimowego świata za sprawą zwykłej, starej szafy. I choć każda z nich jest inna, wszystkie mają jedną ważną cechę: szczęśliwe zakończenie. Dobro raz na zawsze pokonuje zło, by przywrócić równowagę i harmonię.

Co będzie jednak, jeśli okaże się, że owa granica pomiędzy nimi tak naprawdę nigdy nie istniała? Że zło i dobro to tylko kwestia perspektywy, a często największym wrogiem głównego bohatera jest właśnie on sam?
Aby poznać odpowiedź, opowiem ci dziś dawno zapomnianą historię z jednego z najniezwyklejszych światów, z jakim dane było mi się zetknąć. Opowieść o wojnie i przyjaźni, zabawnych przygodach i okrucieństwie, lwich pokoleniach, nieuchwytnych marzeniach... i specyficznych bohaterach.
Nieznaną historię z Króla Lwa.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz