wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1856. How Deep Is Your Love [USUNIĘTY]

piątek, 15 stycznia 2016
Adres bloga: howdeepisyourlove-fanfiction.blogspot.com

Wattpad: https://www.wattpad.com/story/56757944-how-deep-is-your-love-horan

Autorka: Kylie

Opis: Niall i Kylie tworzą związek od dwóch lat, są ze sobą bardzo szczęśliwi. Poznali się pięć lat temu w x-factor gdy dziewczyna wspierała swojego brata. Była nierozłączna ze swoim bliźniakiem, zdecydowanie to właśnie z nim miała najlepszy kontakt, chodź ze swoją starszą siostrą również bardzo dobrze się dogadywała. Dziewczyna towarzyszyła chłopcom w każdej trasie będąc ich stylistką i czasem również pomagając Lou Teasdale przy wyglądzie chłopaków. Moda i uroda to zdecydowanie jej ulubione zajęcie.
Sława jej chłopaka była niezłym wyzwaniem dla nich obojga, ciężko było im gdziekolwiek wychodzić bez wiedzy całego świata, fanką ciężko było ją zaakceptować ale po dłuższym czasie się po prostu przyzwyczaiły i dały sobie spokój.
Jednak to wszystko sprawiało czasem, że była słaba. Jak poradzi sobie ze stadem problemów z którymi zazwyczaj zostaje sama gdy on nie ma czasu? Jak poradzi sobie z przeciwnościami losu? Jak poradzi sobie gdy jego menagerowie każą mu udawać, że wcale z nią nie jest i dadzą mu inną dziewczyną z którą będzie musiał tworzyć "związek". Sławną, piękną, całkiem inną niż ona.
Czy piękniejszą? Lepszą od niej?
Czy miłość Nialla jest wystarczająco głęboka by być wiernym przez to wszystko?
Czy miłość Kylie jest wystarczająco głęboka by być silną w tym wszystkim?

Zwiastun: https://youtu.be/gyzGUGF5RTI 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz