wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

678. Nienawiść to miłość, która poszła w złą stronę...

wtorek, 14 października 2014
Adres bloga: http://story-of-the-vampire-diaries.blogspot.com/

Autorka: Weronika Łachecka

Opis: Elena Gilbert- Królowa szkoły. Kochają ją wszyscy bez najmniejszych wyjątków. Ludzie jej zazdroszczą i podziwiają. Zawsze uśmiechnięta (mimo śmierci rodziców i nieciekawej sytuacji ze swoim młodszym bratem), szalona, pogodna, promienna... niektórym wydaję się strasznie egoistyczna... zazwyczaj ma milion pomysłów na raz. Jej najlepszym przyjacielem jest pamiętnik, który zawsze chowa pod poduszką, aby nikt go nie znalazł. Tylko tam jest prawda o tej dziewczynie.
Damon Salvatore- Zabójczo przystojny, niebezpieczny, zabawny, tajemniczy, o nieziemsko powalającym uśmiechu... Elena spotyka go na cmentarzu (lecz to nie był ich pierwszy raz). Wszystkim wmawia, że go nienawidzi, ale sama dobrze wie, że to absolutna bzdura.
Stefan Salvatore: Brat Damona. Spokojny, nikomu nie wchodzący w drogę... typowy outsider. Elena poznaję go na imprezie (po Damonie). Chłopak się w niej zakochuję, lecz ona nic do niego nie czuję.
Jak potoczy się losy tej niezwykłej trójki? Czy Elena pozna mroczny sekret braci Salvatorów? Czy będzie umiała się z tym pogodzić? Czy ta prawdziwa miłość przetrwa? A fałszywa zostanie odrzucona? Tego się przekonacie...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz