wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

677. Autostrada Uczuć

wtorek, 14 października 2014
Adres bloga: http://autostrada-uczuc.blogspot.com/

Autorka: Ka.

Opis: Mia, to zamknięta w sobie i bardzo nieśmiała siedemnastolatka. Jej życie jest dosyć monotonne i przygnębiające, jednak wszystko nieco zmienia bieg, gdy jej brat wprowadza ją w środowisko swoich przyjaciół(między innymi Tokio Hotel). Początki nowych znajomości dla nastolatki są trudne i tworzą wiele komplikacji w jej umyśle i uczuciach, lecz z czasem wszystko staje się coraz łatwiejsze... Dziewczyna sama jest zaskoczona nagłymi zmianami jakie zachodzą w jej życiu, ale także i w niej samej. Ma nawet nadzieję, że dzięki temu wszystkiemu jej relacje z bratem znacznie się poprawią... Jednak nie spodziewała się na pewno, że przez to wszystko jej życie stanie się jeszcze bardziej skomplikowane, a niektóre sytuacje będą trudne do przebrnięcia.

2 komentarze:

  1. Chciałabym powiadomić, że opowiadanie zostało już zakończone. (Nie wiem, czy piszę o tym w dobrym miejscu, z góry przepraszam, jeśli nie.) Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń