wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

530. Heartless Darkness

piątek, 22 sierpnia 2014

Autorka: OnlyHalfEvil

Opis: Alternatywna rzeczywistość. Arabella nie miała w życiu dużo szczęścia, rodząc się w najgorszej części totalitarnego państwa z obowiązkiem wychowania młodszej siostry i opieki nad chorym ojcem. Całe życie oddaje rodzinie, trzymając się z dala od ludzi i płynących z ich towarzystwa niebezpieczeństw. Odgradzając się od świata, miała nadzieję na spokojne, choć skromne życie. Niestety, nadzieja matką głupich. Tylko jeden jedyny błąd popełniony przez nastolatkę sprawi, że cały jej świat zostanie wywrócony do góry nogami, a każdy przetrwany dzień będzie darem niebios. Zmuszona do porzucenia wpojonych wartości i wszelkich zahamowań moralnych stanie do walki o życie - nie tylko swoje, ale także swoich bliskich.
Czy w mieście, takim jak to, jest miejsce na jakiekolwiek ludzkie uczucia? I co zrobi Arabella, gdy na jej drodze stanie prawdziwy Diabeł?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz