wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

529. As long as you love me so long I will be with you

piątek, 22 sierpnia 2014
Adres bloga: http://love-forever-fanfiction.blogspot.com/

Autorka: Karolinaaa

Opis:  A co by było gdyby? To pytanie każdy pewnie sobie kiedyś zadał. To pytanie każdego dnia przez trzy lata zadaje sobie dwudziestoletnia Katie. Nie przypuszczała, że jej życie może się tak potoczyć. Zawsze myślała, że mając dwadzieścia lat będzie na uniwersytecie, który opłacać będą jej rodzice. Lecz życie przygotowało jej ciekawszą aczkolwiek jak z jakiegoś horroru historię. To okropne, gdy rano wstajesz z myślą, że mogłaś uratować w jakiś sposób swoich rodziców lecz nie zrobiłaś tego bo bałaś się o swoje życie.

Jak widać Bóg nie zamierzał jej tego odpuścić i przygotował dla niej karę. Jej karą będzie zakochanie się w niewłaściwej osobie. Ale przecież zakochanie się to czysta przyjemność, a miłość zmienia nawet najniebezpieczniejsze osoby. Więc o co chodzi? Chodzi o przeszłość, która może zniszczyć wszystko. Katie znajduje się w niebezpieczeństwie nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Ale kiedy dowie się prawdy jako pierwsza być może uda jej się ponownie uciec. A co zrobi Justin gdy również się dowie? Zachowa tajemnice by móc być z Katie czy może będzie lojalny wobec przyjaciół i wszystkim powie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz