wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

469. Unearthly

piątek, 8 sierpnia 2014

Autorka: Angels Power

Opis: Przepowiednia w księdze mądrości głosi:
"Pewnego dnia na świat przyjdzie dziewczynka, która będzie inna niż wszystkie. Będzie ona miała piękne brązowe oczy, które będą ciemne jak noc, długie blond włosy jak blask słońca, chwałę tak jasną jak jej czysta dusza i skrzydła tak krystalicznie białe jak śnieg. Ona będzie początkiem miłości i delikatności, gdzie zstąpi na ziemię, by być stróżem pewnego młodzieńca. Ona nie będzie znała niczego, lecz on zakocha się w niej bezgraniczną miłością. Ona również zakocha się w chłopaku, lecz będzie wiedziała, że anioł nie może kochać śmiertelnika. Czy, kiedy pojawi się ktoś jeszcze, będzie potrafiła zdecydować kto jest jej bliższy? Co, jeśli jedna miłość będzie bezpieczna, a druga stworzy wojnę anielitki i upadłego?".
Dziewczyna będzie mieć na imię Diana. Zstąpi na ziemię w wieku szesnastu lat. Będzie miała do wypełnienia ważne zadanie, przy którym rzeczy potoczą się inaczej niż by tego chciała. Czy jej miłość pozwoli na bycie nieziemską, a jednocześnie normalną?

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=aUHt08_0-Ck 

2 komentarze:

 1. Witam :)
  Chciałabym wprowadzić małe zmiany do tego posta.
  Mianowicie:
  1. Ten Fanfic został właśnie przeze mnie zakończony i proszę o zaznaczenie tego.
  2. Zmieniłam nazwę autora z Lady In Black *-* na Angels Power ;)
  3. Chciałabym dodać do tego posta zwiastun:
  https://www.youtube.com/watch?v=aUHt08_0-Ck

  Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń