wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

457. Lost hopes

poniedziałek, 4 sierpnia 2014
Adres bloga: http://trust--me--please.blogspot.com

Autorki: PaulinaP i Tori

Opis: Wszystko zaczyna się od spotkania w sadzie, Ivy poznaje tam chłopaka, kłócącego się z swoją dziewczyną, Iv wyjaśnia mu, że dla niej najważniejsze są pasje, później spotykają się codziennie pod tym samym drzewem, chłopak okazuję się wyjątkowo miły i zabawny, ale największą uwagę przykuwają jego zielone oczy. Jednak dziewczyna musi wracać do swojego kraju z rodzicami dla których ważne są tylko pieniądze, odchodząc, wisiorek, który był dla niej naprawdę cenny zsuwa się z jej szyi. Po latach przerwy znów go spotyka, chodź żadne z nich nie wie że się już spotkali. Jednak Harry zmienił się nie do poznania, sława zniszczyła jego dawny charakter, bo nie liczyły się już dla niego żadne uczucia, tylko imprezy i łatwe dziewczyny, żył według zasady: rozkochaj, wykorzystaj, zostaw.
Ivy rozpoznała Harrego dopiero gdy zobaczyła jej stary wisiorek w kształcie papierowego samolotu u niego, ale czy nie było już za późno? Czy ktoś taki jak Styles może się jeszcze zmienić? Może właśnie Ivy go zmieni? Albo ona również będzie cierpieć?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz