WITAJ NA SPIS FANFICTION, MIEJSCU, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ OPOWIADANIA I TŁUMACZENIA WSZELKICH FF. ABY ODNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z DANYM IDOLEM. ABY ZGŁOSIĆ SWOJE FANFICTION NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM I WYSŁAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "POMOC". POZDRAWIAMY ZAŁOGA SPISU FANFICTION!

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄
środa, 28 czerwca 2017

2276. Gorszy Dzień/Steter

Adres bloga: http://noemiharpia.blogspot.com/

Wattpad: https://www.wattpad.com/story/101466925

Autorka: NoemiHarpia

Opis: Akcja zaczyna się w okolicach 3 sezonu, kiedy stado alf przybywa do Beacon Hills.
Peter nie jest ulubieńcem nikogo i wcale nie taki beztroski jak każdy myśli.
Stiles jest człowiekiem i czuję się przytłoczony życiem i tym, że coś ciągle od nowa próbuje go zabić. Każdego dnia jest pomocny, wesoły i sarkastyczny jak tylko się da... problemy zaczynają się gdy zostaję sam w pustym domu.

1 komentarz:

  1. Jeśli chcecie przeczytać coś wartkiego, jednak gdzie akcja nie leci na łeb, na szyję, polecam to opowiadanie,jest to pierwsza historia, w której widzę,że dialog funkcjonuje lepiej niż najlepsze opisy, które oczywiście niczym miejsca tu nie ustępują. Umysł szarego człowieka ożywia się podczas czytania tak wysmakowanych gier słownych i jednocześnie umiera z braku nadziei, czy sam znajdzie kogoś, z kim dałoby się tak rozmawiać, jak ci dwaj bohaterowie ze sobą. Nie mam konta na wattpadzie, dlatego komentuję tutaj, by podziękować autorce za tak wspaniake zapowiadające się opowiadanie. Niech wena będzie z Tobą. Czekam z niecierpliwością na następne rozdziały. Dodam jeszcze, że tzw. steter totalnie mi nie leży, jednak tutaj to taka perełka, która przekona każdego oponenta. Jeszcze raz dziękuję za możliwość czytania czegoś tak świetnego, jako maniak opowiadań każdemu polecam.

    OdpowiedzUsuń