wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

2276. Gorszy Dzień/Steter

środa, 28 czerwca 2017
Adres bloga: http://noemiharpia.blogspot.com/

Wattpad: https://www.wattpad.com/story/101466925

Autorka: NoemiHarpia

Opis: Akcja zaczyna się w okolicach 3 sezonu, kiedy stado alf przybywa do Beacon Hills.
Peter nie jest ulubieńcem nikogo i wcale nie taki beztroski jak każdy myśli.
Stiles jest człowiekiem i czuję się przytłoczony życiem i tym, że coś ciągle od nowa próbuje go zabić. Każdego dnia jest pomocny, wesoły i sarkastyczny jak tylko się da... problemy zaczynają się gdy zostaję sam w pustym domu.

1 komentarz:

  1. Jeśli chcecie przeczytać coś wartkiego, jednak gdzie akcja nie leci na łeb, na szyję, polecam to opowiadanie,jest to pierwsza historia, w której widzę,że dialog funkcjonuje lepiej niż najlepsze opisy, które oczywiście niczym miejsca tu nie ustępują. Umysł szarego człowieka ożywia się podczas czytania tak wysmakowanych gier słownych i jednocześnie umiera z braku nadziei, czy sam znajdzie kogoś, z kim dałoby się tak rozmawiać, jak ci dwaj bohaterowie ze sobą. Nie mam konta na wattpadzie, dlatego komentuję tutaj, by podziękować autorce za tak wspaniake zapowiadające się opowiadanie. Niech wena będzie z Tobą. Czekam z niecierpliwością na następne rozdziały. Dodam jeszcze, że tzw. steter totalnie mi nie leży, jednak tutaj to taka perełka, która przekona każdego oponenta. Jeszcze raz dziękuję za możliwość czytania czegoś tak świetnego, jako maniak opowiadań każdemu polecam.

    OdpowiedzUsuń