wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

2269. You were supposed to love me.

środa, 31 maja 2017
Adres bloga: http://mpbtk.blogspot.com/

Autorka: Pauline P. Crowe

Opis: "Romantyczni bohaterowie od wieków dumają nad istotą miłości, nad jej siłą i mocą umożliwiającą obrócenie w proch każdej z przeszkód, jaka stanie na drodze dwojga kochanków. Mężczyźni zakochują się w mężczyznach, kobiety w kobietach. Osamotniony rozkwita za jej sprawą, zaś wrażliwa dusza spowija się mgiełką rozpaczy gorzkiej jak żółć, gdy miłość odchodzi. Kochać nie jest łatwo, nie jest łatwo żyć z drugim człowiekiem; pełnym skaz, dziwacznych nawyków, nienawiści.
Co, jeżeli jednego kocha dwóch, a jeden nie jest pewien, czy potrafi kochać choćby swoje własne „ja”? Czy w takim razie pozwoli do siebie dotrzeć i zdoła rzucić w kąt męskie ego? A może jednak wykręci się dumą i odejdzie wraz ze świeżością życia budzącego się ze snu o poranku? Czy pokonają każdy z powalonych, masywnych, drzewnych konarów na swojej drodze i czy cegła po cele runie mur nieufności, jaki zbudował Bill? Czy Tom odzyska w jego oczach wizerunek nieskalany grzechem?
Czy miłość okaże się silniejsza od losu, który pragnął ich końca…?"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz