WITAJ NA SPIS FANFICTION, MIEJSCU, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ OPOWIADANIA I TŁUMACZENIA WSZELKICH FF. ABY ODNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z DANYM IDOLEM. ABY ZGŁOSIĆ SWOJE FANFICTION NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM I WYSŁAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "POMOC". POZDRAWIAMY ZAŁOGA SPISU FANFICTION!

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄
wtorek, 30 maja 2017

2264. My Immortal

Adres bloga: http://myimmortalmi.blogspot.com/p/spis-tresci.html

Autorka: Beatrice

Opis: „Wielka miłość nie wybiera, przychodzi nieoczekiwanie i znikąd. Spotyka cię nagle i wiesz, że właśnie na nią czekałeś całe życie. Żyjesz nią, oddychasz nią... Możesz wytrzymać bez niej najwyżej kilka godzin, potem zaczynasz tracić rozsądek. Pragniesz jej mimo obawy o nieuchronny ból, rozczarowanie i mękę rozłąki. Chcesz pławić się w tym gorącym uczuciu, które porywa, wypełnia każdą myśl, trzepoce gdzieś w środku, unosi i strąca w przepaść”.
Młody wokalista zakochuje się bez pamięci w starszej, ślicznej prezenterce. Poprzez konieczność współpracy spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Kolejne spotkania na zawodowej płaszczyźnie rodzą między nimi namiętność, jaka owocuje uniesieniem przez więcej niż jedną noc i choć kobieta początkowo traktuje to jako przygodę, szybko poddaje się zniewalającym ją sidłom miłości. Czy trwały związek z o wiele młodszym mężczyzną jest w ogóle możliwy? Czy Babette i Bill są w stanie pokonać każdą przeszkodę na ich drodze do szczęścia? To pytania, jakie czytelnik zadaje sobie do końca.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz