WITAJ NA SPIS FANFICTION, MIEJSCU, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ OPOWIADANIA I TŁUMACZENIA WSZELKICH FF. ABY ODNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z DANYM IDOLEM. ABY ZGŁOSIĆ SWOJE FANFICTION NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM I WYSŁAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "POMOC". POZDRAWIAMY ZAŁOGA SPISU FANFICTION!

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄
piątek, 26 maja 2017

2262. Suffering Souls

Wattpad: https://www.wattpad.com/story/105739283-suffering-souls

Autorka: onegesture

Opis: Jedna myśl: BIEGNIJ!

Nogi poruszające się naprzód w niewiarygodne szybkim tempie. (CZAS) Bose stopy ledwo utrzymujące równowagę na pokrytej mokrymi liśćmi ziemi. (TRUDNOŚCI) Ciemność, przerażający mrok i obraz mijanych sylwetek drzew. (ZAGUBIENIE) Jedynym słyszalnym dźwiękiem jest rozszalały od wysiłku niespokojny oddech. (WALKA) Obezwładniające uczucie strachu. (NIEPEWNOŚĆ)
- Cisza, cisza, cisza... - szept w głowie, myśli wirują. (UCIECZKA) Ciało nadal próbuje walczyć choć nie daje już rady, wymęczone mięśnie zaczynają stopniowo zastygać. (ODDANIE)
- Nie możesz dłużej od tego uciekać! - piski i krzyki rozrywają czaszkę od wewnątrz. (LUDZIE) Niewyobrażalny ból, który pochłania sobą wszystko. (PRAWDA) Odgłos zbliżających się kroków. (ŚWIADOMOŚĆ) Ostre pazury powoli owijające się wokół szyji (UCZUCIA) i...

- AAAAAAA!!! - słyszę wrzask, otwieram oczy, widzę czerń.
Rozglądam się... To tylko ja... Jestem w domu...
Uspokajam oddech, wdech i wydech powtarzam jak mantrę w moim umyśle.
To tylko sen, to tylko sen...
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz