wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

2224. Moja Szlama

poniedziałek, 13 lutego 2017
Wattpad: https://www.wattpad.com/story/99164197-moja-szlama-dramione

Autorka: Ancym0n

Opis: Chcesz przekonać się, jak to było naprawdę? Masz już dość tych wszystkich naciąganych romansidełek i mdłych opowieści o tym, że od nienawiści do miłości jeden krok? Myślisz, że tutaj tego nie znajdziesz? Otóż, nic bardziej mylnego!
Zapraszam Ciebie, mój drogi Potteromaniaku, do Krainy Wiecznej Szczęśliwości, gdzie wszystko jest idealne i serio, z ręką na sercu, NIEPRZEWIDYWALNE! 
Hermiona, to cholernie piękna, inteligentna i dobra dziewczyna. Nikt nie może oprzeć się jej kasztanowym lokom i czekoladowym oczom w kształcie migdałów, nawet Draco Malfoy - cholernie przystojny, chamski i warto zaznaczyć, że WREDNY Ślizgon. Czy to możliwe? Czy tak się da? Czy gorącą jak ogień dziewczynę i zimnego jak lód chłopaka może połączyć miłość? Czy świat jest w stanie zaakceptować ich zakazane uczucie? O tym przekonacie się niebawem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz