WITAJ NA SPIS FANFICTION, MIEJSCU, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ OPOWIADANIA I TŁUMACZENIA WSZELKICH FF. ABY ODNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z DANYM IDOLEM. ABY ZGŁOSIĆ SWOJE FANFICTION NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM I WYSŁAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "POMOC". POZDRAWIAMY ZAŁOGA SPISU FANFICTION!

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄
poniedziałek, 13 lutego 2017

2224. Moja Szlama

Wattpad: https://www.wattpad.com/story/99164197-moja-szlama-dramione

Autorka: Ancym0n

Opis: Chcesz przekonać się, jak to było naprawdę? Masz już dość tych wszystkich naciąganych romansidełek i mdłych opowieści o tym, że od nienawiści do miłości jeden krok? Myślisz, że tutaj tego nie znajdziesz? Otóż, nic bardziej mylnego!
Zapraszam Ciebie, mój drogi Potteromaniaku, do Krainy Wiecznej Szczęśliwości, gdzie wszystko jest idealne i serio, z ręką na sercu, NIEPRZEWIDYWALNE! 
Hermiona, to cholernie piękna, inteligentna i dobra dziewczyna. Nikt nie może oprzeć się jej kasztanowym lokom i czekoladowym oczom w kształcie migdałów, nawet Draco Malfoy - cholernie przystojny, chamski i warto zaznaczyć, że WREDNY Ślizgon. Czy to możliwe? Czy tak się da? Czy gorącą jak ogień dziewczynę i zimnego jak lód chłopaka może połączyć miłość? Czy świat jest w stanie zaakceptować ich zakazane uczucie? O tym przekonacie się niebawem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz