WITAJ NA SPIS FANFICTION, MIEJSCU, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ OPOWIADANIA I TŁUMACZENIA WSZELKICH FF. ABY ODNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z DANYM IDOLEM. ABY ZGŁOSIĆ SWOJE FANFICTION NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM I WYSŁAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "POMOC". POZDRAWIAMY ZAŁOGA SPISU FANFICTION!

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄
niedziela, 29 stycznia 2017

2220. Lawyer Styles [USUNIĘTE]

Wattpad: https://www.wattpad.com/story/39792101

Autorki: Eve, Nika


Opis: Młoda 21-letnia dziewczyna postanawia wszystko postawić na jedną kartę i odciąć się od przeszłości, od związku, który nie był spełnieniem jej marzeń. Na swojej drodze spotkała jego - prawnika, który mimo swojego młodego wieku osiągnął już wiele. Z pozoru wszystko układa się idealnie, on pomaga jej uwolnić się od męża i rozpocząć nowy etap w jej życiu z odrobiną jego pomocy. Jednak nic nie trwa wiecznie i na światło dzienne wyjdą sekrety, które miały pozostać tajemnicą na zawsze. Czy jest jeszcze nadzieja dla nich, czy wszystko już skończone i pora rozpocząć po rak kolejny nowy etap w życiu?

- Jesteś nikim, żałuję, że Cię poznałam. - Powiedziałam ze łzami w oczach. Wiedziałam, że będę cierpieć z jego powodu, tylko nie miałam pojęcia jak bardzo [...]

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=C3Qpw6O6EiI
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz