WITAJ NA SPIS FANFICTION, MIEJSCU, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ OPOWIADANIA I TŁUMACZENIA WSZELKICH FF. ABY ODNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z DANYM IDOLEM. ABY ZGŁOSIĆ SWOJE FANFICTION NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM I WYSŁAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "POMOC". POZDRAWIAMY ZAŁOGA SPISU FANFICTION!

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄
niedziela, 22 stycznia 2017

2215. BeFoUr

Adres bloga: http://befour-ff.blogspot.com/

Wattpad: https://www.wattpad.com/story/67012949-befour

Autorka: BeFoUr

Opis: Czarny ptak przeleciał nad jej głową.
Otarła się o śmierć, tak czarną jak otchłań
Spojrzała na jego usta i już wiedziała.
Wiedziała, że tego chce.
Jej zimne palce musiały przejechać.
Przejechać po jego idealnych włosach.
Jego ręka musiała spocząć na jej udzie.
Tajemnice spływające z oczu.
Dłonie chcące więcej.
A usta pragnące gorętszej.

Charlotte jest skrycie nieśmiałą przyrodnią siostrą Alec'a i Isabelle. Ma jednak w sobie ogień złości i agresji. Szczęściem jest, że opanowuje się emocjami. Lubi nudę i nienawidzi siebie, taką jaką jest. Jej zwykłe życie zostaje zniszczone. Brakuje jej w życiu ogniwa podniecenia i czegoś, co można na swój sposób nazwać miłością.

Jace dopiero niedawno wrócił do miasta burząc dotychczasowy pokój, a powodując strach ludzi przed wychodzeniem późno na dwór. Odnajdując swojego dawnego ja, znajduje także i dziewczynę, która najwidoczniej, zabaluje dłużej w jego życiu. Nie wiadomo, co jego do niej przyciągnęło. Czy jakaś niewidzialna siła pchała jego i ją do tego? A może chęć nowego startu z nowymi osobami? Co dobrego może z tego wszystkiego wyniknąć? Na pewno nic.

Istnieją jeszcze inne strony. Kol dopiero zaczyna się rozkręcać, by wywinąć jakiś numer chłopakom i Lottie. Nie może się doczekać słodkiej zemsty na słodkiej dziewczynie. Ale...no właśnie! Zawsze jest jakieś ale! A jeśli tym ale... będzie jego miłość do farbowanej?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz