wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

Cudownych świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

sobota, 24 grudnia 2016

W tym szczególnym okresie, jakim są Święta Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć naszym Obserwatorom i Czytelnikom fanfiction serdeczne życzenia:
wigilijnej nocy spędzonej w ciepłej, radosnej i rodzinnej atmosferze, cudownego Bożego Narodzenia będącego czasem głębokiej zadumy i przemyśleń, udanej zabawy w Noc Sylwestrową, spędzonej w jak najlepszym gronie oraz pomyślności w nadchodzącym roku, aby był on owocny w nowe doświadczenia, radości i sukcesy.
Naszym Autorom fanfiction życzymy dużej dozy inspiracji w tworzeniu swoich historii, otwartości umysłu, sporo wolnego czasu poświęconego na pisanie i coraz to większe rzesze czytelników. 
Naszym Obserwatorom życzymy samych przyjemności w poznawaniu nowych powieści fanfiction, miło spędzonego czasu na czytaniu historii tworzonych przez fanów o Waszych ulubionych idolach. 

Wesołych Świąt w 2016 roku życzy 
załoga Spisu Fanfiction!

1 komentarz:

  1. Dziękuję. Wam również życzę zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze. Pozdrawiam! 😊

    OdpowiedzUsuń