WITAJ NA SPIS FANFICTION, MIEJSCU, W KTÓRYM ZNAJDZIESZ OPOWIADANIA I TŁUMACZENIA WSZELKICH FF. ABY ODNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z DANYM IDOLEM. ABY ZGŁOSIĆ SWOJE FANFICTION NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM I WYSŁAĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "POMOC". POZDRAWIAMY ZAŁOGA SPISU FANFICTION!

❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄ ❄
sobota, 24 grudnia 2016

Cudownych świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!


W tym szczególnym okresie, jakim są Święta Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć naszym Obserwatorom i Czytelnikom fanfiction serdeczne życzenia:
wigilijnej nocy spędzonej w ciepłej, radosnej i rodzinnej atmosferze, cudownego Bożego Narodzenia będącego czasem głębokiej zadumy i przemyśleń, udanej zabawy w Noc Sylwestrową, spędzonej w jak najlepszym gronie oraz pomyślności w nadchodzącym roku, aby był on owocny w nowe doświadczenia, radości i sukcesy.
Naszym Autorom fanfiction życzymy dużej dozy inspiracji w tworzeniu swoich historii, otwartości umysłu, sporo wolnego czasu poświęconego na pisanie i coraz to większe rzesze czytelników. 
Naszym Obserwatorom życzymy samych przyjemności w poznawaniu nowych powieści fanfiction, miło spędzonego czasu na czytaniu historii tworzonych przez fanów o Waszych ulubionych idolach. 

Wesołych Świąt w 2016 roku życzy 
załoga Spisu Fanfiction!

1 komentarz:

  1. Dziękuję. Wam również życzę zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze. Pozdrawiam! 😊

    OdpowiedzUsuń