wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

2110. Transmetropolitan: Krew Wilkołaka [USUNIĘTE]

sobota, 3 września 2016
Adres bloga: krew-wilkolaka-sleepka.blogspot.com

Autorka: Sleepka Ambrose


Opis: Szłam brudnymi ulicami Centrum, wypełniając płuca obrzydliwym, śmierdzącym powietrzem. Ach, jak ja nienawidziłam tego miejsca. Normalnie rzygać mi się chciało, jak na to wszystko patrzyłam. Pełno nienormalnych ludzi, o zapatrywaniach głupszych, niż pies bez paru chromosomów. Wiecie, takich co, to za swe największe marzenie mają przeszczepić sobie na dupę szczurzy ogon, albo zamienić zdrowe cycki na krowie wymiona. Ale pełno i było tych durnych robotolubów, co to uwielbiali uczucie naoliwiania sobie bebechów smarem do metalu, a dźwięk piszczących sprzęgieł i kabli w ich ciele przyprawiał ich o orgazm. Rozumiecie, po prostu wszędzie wokoło pełno durniów.

Tak, tu mieszkałam. Tak, tu pracowałam. A byłam chyba najgorszym, co mogło się mieszkańcom tego miasta przydarzyć- szmatławcową żmiją.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz