wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

2078. Prawo Krwi

niedziela, 7 sierpnia 2016
Adres bloga: http://akademiawampirow-prawokrwi.blogspot.com/

Autorka: A.

Opis: Świat Wampirów rządzi się własnymi prawami. Brutalniejszymi. Każdy z nas walczy o przetrwanie, ale są też tacy, którzy poświęcają samych siebie w imię większego dobra. Brzmi szlachetnie, tyle tylko, że wcale takie nie jest. Mogłam się o tym przekonać na własnej skórze, gdy zabiłam pierwszą w swoim życiu strzygę. Gdy srebrny sztylet przebił serce potwora wszystko się zmieniło. Bezpowrotnie.
Przeszłość cały czas daje o sobie znać, cały czas szepcze mi do ucha śmiertelne kołysanki. Wypomina moje grzechy. Uciszam je, starając się nie słuchać. Popadam w rutynę. Z czasem zapominam...
Jeden list ponownie przewraca moje życie do góry nogami. Wprowadza zamęt. Tyle tylko, że nie ma czasu by rozmyślać o własnej egzystencji i błędach przeszłości. O tym kim jestem. Wróg nie czeka, aż wygram z samą sobą. Wróg - atakuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz