wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

2020. Ogień i Woda ~ Przeciwieństwa się przyciągają. [USUNIĘTE]

niedziela, 29 maja 2016
Adres bloga: http://fire-and-water-raura.blogspot.com

Autorka: Milky Way

Opis: Laura Marano to z pozoru zwyczajna dziewczyna. Chodzi do liceum w Los Angeles, ma dwójkę przyjaciół oraz kochającą rodzinę. Wiedzie życie typowej nastolatki. Jednak coś się zmieni, gdy w szkole pojawi się nowy uczeń - Ross Lynch. Chłopak jest tajemniczy i Laura domyśla się, że coś ukrywa. Nie wie jednak, że jego sekret jest związany z nią. W końcu prawda wychodzi na jaw, a życie Laury wywraca się do góry nogami. Czy będzie potrafiła się w tym wszystkim odnaleźć? Czy stawi czoła przeznaczeniu? Czy Ogień i Woda - dwa przeciwne żywioły - mogą się połączyć? Jakie byłyby tego skutki?
To opowiadanie przeniesie Was w inny świat - świat magii, w którym panuje dobro i zło, a wszystko jest otoczone tajemnicami. Łatwo wejść do tego świata, ale powrócić znacznie trudniej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz