wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1988. Znamię Wiedźmy

piątek, 29 kwietnia 2016
Adres bloga: http://witch-mark.blogspot.co.uk/

Autorka: Agrat bat Machlat

Opis: Mystic Falls przez wieki przyciągało do siebie wszelkiej maści nadnaturalne stworzenia. Wampiry, wilkołaki, wiedźmy. Te ostatnie miały szczególną przewagę nad pozostałymi, dzięki swym niezależnym mocom. Nie musiały lękać się słońca, służyć księżycowi. Były strażniczkami równowagi. A gdyby nagle ktoś zapragnął odebrać im tę potęgę i zaburzyć odwieczną harmonię? Czy natura pozwoli, by jej córkom zagroziło niebezpieczeństwo ze strony krwiożerczych, długowiecznych istot? Jaki sekret skrywa na pozór zwykły labradoryt, który stał się pożądanym przez wszystkich kamieniem? A co, jeśli nie wszystkie czarownice miały dobre serca?
Historia potężnej, średniowiecznej wiedźmy, która przybywa do Mystic Falls z tajemniczą misją. Poznaje niewtajemniczoną w magiczne zagadnienia Bonnie Bennet i pomaga jej rozwijać nadnaturalne zdolności, zbliżając się tym samym do paczki jej przyjaciół i skrywanych przez nich sekretów. Prowadzi cichą wojnę z braćmi Salvatore, starając się dotrzymać danej obietnicy oraz dążąc do postawionego sobie celu.
Znamię Wiedźmy to opowieść o walce, intrygach, przemianie bohaterów, mroku rodzącym się w sercu, połączona ze szczyptą miłości.

Zwiastun: https://youtu.be/mlQw51WlTDU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz