wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1766. Broken

poniedziałek, 7 grudnia 2015
Adres bloga: http://broken-5sos.blogspot.com/

Autorka: Roxy Donau

Opis: Połączyło ich miejsce. Połączył ich czas. Połączyły ich podobne historie, w którym pełno było bólu i cierpienia – każde odczuwalne na swój inny sposób. Oni jednak dali sobie szansę i otworzyli się na siebie.
Ona była złamana przez chorobę, ale z pomocą bliskich udało jej się stanąć na nogi i znów cieszy się życiem. On złamany jest przez rodzinę, odseparowany od ludzi, w dalszym ciągu szukający swojej drogi, by się podnieść i do końca się nie poddać. Ona da mu siłę. On da jej uczucie, którego nie miała okazji poznać. Jednak ich znajomość nie wszystkim się podoba. Na horyzoncie pojawia się jej kuzyn ze swoją paczką, którzy należą do tych najpopularniejszych osób w szkole, a z ich zdaniem i opinią liczą się inni. Czy odpuszczą, tylko dlatego, że innym „to nie pasuje”? Czy zawalczą o swoją przyjaźń? Czy on będzie na tyle silny, by wytrzymać to, co dzieje się wokół niego? Czy ona wybierze rodzinę czy postawi też również na niego?

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=kziYxR0s9fA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz