wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1747. But if you loved me, Why'd you leave me? [USUNIĘTE]

niedziela, 22 listopada 2015
Adres bloga: http://hope-and-blackveilbrides-story.blogspot.com/

Autorka: Nevada

Opis: Hope jest dwudziestoletnią dziewczyną, która nieco się pogubiła w życiu. Od zawsze była nieśmiała i zamknięta w sobie. Jej, i tak nie najlepszą sytuację, pogorszył wypadek rodziców, którzy w nim zginęli. Przez to Hope została zmuszona do przeprowadzenia się na drugi koniec stanów, do swojego brata, z którym dawno zerwała kontakt.
Tam dziewczyna poznaje najlepszego przyjaciela Andy'ego - Ashley'a. Nikt jednak nie powiedział, że ich znajomość od początku będzie idealna. Tak naprawdę pochodzili z dwóch różnych światów, jednak mimo wszystko, zaprzyjaźnili się.
W ich znajomości był jeden, jedyny problem. On świadomie zaczął ją niszczyć. Wspólne imprezy, picie alkoholu, branie narkotyków. Ona powoli się uzależniała, a on zostawił na pastwę losu. Wiedział, że Hope się przez to zmieni, jednak nic sobie z tego nie robił.
Wrócił dopiero, gdy ta zaczęła sięgać dna.
Tak więc, do czego to doprowadzi?

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=eTWQMKFx_20

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz