wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1731. You have a NEW MESSAGE [USUNIĘTY]

czwartek, 12 listopada 2015
Adres bloga: http://youhaveanewmessageff.blogspot.com/

Wattpad: https://www.wattpad.com/myworks/53233430-you-have-a-new-message-%E2%9C%89


Autorka: niallsbaegirl


Opis: Pojawiło się tak nagle... Oboje się tego nie spodziewali. Oboje nie byli na to gotowi. Uczucie, które było w stanie złamać każdą z zasad. Pytanie tylko, czy oni są gotowi ponieść jego konserwację?

Abigail Amelia Johnson nazywana przez przyjaciół po prostu Abi, to urocza, zabawna i uwielbiająca się wygłupiać 17 - latka. Jest uczennicą przedostatniej klasy szkoły średniej w Mullingar, w mieście gdzie wszyscy się znają i praktycznie wszystko o sobie wiedzą. Jej życie jest idealne, ma dwójkę kochających rodziców, młodszą siostrę, kochającego chłopaka i dwójkę najlepszych przyjaciół - Seana i Sophie. I wydawać by się mogło, że będzie tak już zawsze, cóż do czasu.
Do miasta wraca Nial Horan, syn dyrektora liceum w Mullingar. Niall od zawsze był trudnym dzieckiem, a jego ojciec chcąc zachować swoją nienaganną reputację wywiózł go do Dublina gdzie chłopak skończył liceum i rozpoczął naukę w college'u. Po skończeniu college'u chłopak nie porzuca swoich starych nawyków i nie ustatkowuje się tak jak oczekiwał jego ojciec. Pan Horan widząc to ściąga go do miasta i daje mu pracę w tutejszym liceum jako nauczyciel wychowania fizycznego, żeby mieć syna na oku.
Co się stanie gdy Niallowi wpadnie w oko jedna uczennica, której niewinność będzie tak go kręciła, że będzie miał na jej punkcie obsesję? Co jeśli za swój nowy cel obierze właśnie ją? I co jeśli Abigail, która początkowo będzie temu przeciwna w końcu mu ulegnie?
"- Czemu to wszytko jest takie trudne?
- Bo jestem twoim nauczycielem, kochanie."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz