wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1728. Weird but pround

czwartek, 12 listopada 2015
Adres bloga: http://natalia-weirdbutproud.blogspot.com

Autorka: Anastasia Stan

Opis: 18-o letniej Natalii Wilson, fotografce z LA, po rodzicach został tylko mały, srebrny wisiorek w kształcie serca, który na łożu śmierci podarował jej ojciec. Jego ostatnia prośba brzmiała: 'Gdy już umrzemy, otwórz ten wisiorek w towarzystwie osób, które są najbliższe twojemu sercu, wtedy zobaczycie mój świat'. Dziewczyna lekko wątpiąc w słowa ojca (jej matka zawsze mówiła, że Matt jest narkomanem i wszystko co mówił było kłamstwem) zrobiła to, o co ją poprosił. Wtedy wraz z rodzeństwem i trójką przyjaciół została 'wciągnięta' przez wisiorek do miasta Cold City w innym wymiarze.
Czy poradzą sobie w tym świecie? Czy może zginą zanim jeszcze dowiedzą się gdzie tak naprawdę są? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się z fanfiction 'Weird but pround'.

6 komentarzy:

 1. Chciałbym poprosić, o zmianę:
  -tytułu: Weird but pround,
  -adresu bloga: http://natalia-weirdbutproud.blogspot.com.

  Dodatkowo chciałabym dodać etykiety: Sam Claflin, Scarlett Johannson, Evan Peters, Lily Collins, Radek Pestka, Jennifer Lawrence, Chris Hemsworth, Alexandra Daddario, Katy Perry.

  Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O nie! Dopiero teraz zauważyłam, że w opisie jest : ,,Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się z fanfiction 'Frozen'. Można by było jeszcze 'Frozen' zamienić na 'Weird but pround'? Jeszcze raz BARDZO przepraszam za kłopot.

   Usuń
  2. Jestem ogromnie wdzięczna, dziękuję. ;)

   Usuń
 2. Chciałam poinformować, że blog został usunięty.
  Przepraszam za kłopot, Anastasia Stan

  OdpowiedzUsuń