wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1682. With You Till The End Of Line [USUNIĘTY]

sobota, 17 października 2015
Adres bloga: http://withyoutilltheendofline.blogspot.com

Autorka: Dominica Barnes


Opis: Płatna morderczyni i szpieg z Rosji, Rozalia Morozimoy, pracowała przez pewien czas dla Hydry. Wzięła również w 2003 roku udział w eksperymencie, który zmienił ją w istotę o nadprzyrodzonych zdolnościach. Manipulacja umysłami, lewitacja i superszybkość to tylko niektóre z jej zdolności. Niestety, wszyscy pomyśleli, iż zginęła. Po utracie wszystkiego (rodziny, dachu nad głową itp.) postanowiła polecieć wraz ze swoim współpracownikiem- Zimowym Żołnierzem- do Nowego Jorku, aby zacząć życie od nowa. Któregoś dnia dostaje tajemnicze zlecenie zamordowania Julii Morozov...

Czy uda jej się zabić Julię? Czy między Rozalią, a James'em jest coś więcej niż przyjaźń? Czy może odnajdzie ją jej dawny adorator, który kiedyś pomyślał (jak wszyscy), że nie żyje? Tego wszystkiego dowiecie się z opowiadania 'With You Till The End Of Line'.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz