wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1670. Rozpalić wspomnienia

niedziela, 4 października 2015
Adres bloga: http://tam-gdzie-harcuja-demony.blogspot.com/

Autorka: Rakshasha M.

Opis: Świat wydawał się znacznie prostszy, gdy nie musiał się mierzyć z wiedzą, która przygniotła go, gdy tylko ponownie spotkał zjawę z przeszłości. Zjawę, jaką był jego najbliższy przyjaciel. Zjawę, która była jego celem. Nie wykonał zadania i teraz mierzył się ze skutkami. Zimowy Żołnierz, kiedyś znany jako James "Bucky" Buchanan Barnes, nie może mieć pewności, kim jest teraz. Wspomnienia atakują w najmniej spodziewanych momentach, w nowej bazie Shield trzymają go pod kluczem, a na horyzoncie pojawia się zabójczyni, która zdaje się znać go lepiej niż ktokolwiek inny.
Ena do tego momentu odcinała się od swej przeszłości, jednak nadszedł czas, kiedy musi się z nią zmierzyć. Podczas gdy świat poluje na zbiegłego zabójcę, ona stara się odnaleźć i zlikwidować odpowiedzialnych za jej, za ich los. Wszystko to przeplata się ze słodko-gorzkimi marami przeszłości, wspomnieniami, które budzą nadzieję i przerażają Żołnierza z równą siłą. Jaką drogę obiorą? Czy dojdą do porozumienia? Czy przeszłość upomni się o nich? I w końcu - czy dawne więzi odżyją? Przechodzili przez to już nie raz, jednak nigdy nie z możliwością, że ten może być ostatnim...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz