wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1668. Never Be Well [USUNIĘTY]

niedziela, 4 października 2015
Adres bloga: http://neverbewell.blogspot.de/

Autorka: julia xx

Opis: Niall, Harry, Liam, Zayn, Perrie, Eleanor, Danielle, Josh, Luke, Ashton, Michael, Calum, Jade oraz Taylor chodzą do najbardziej znanej i popularnej szkoły w Londynie, inaczej mówiąc do London University on the Gold Street. Do tej samej szkoły uczęszcza niejaka Alice McLevis, dziewczyna wyśmiewana i mieszana z błotem. Od zawsze była obiektem drwin i zaczepek. W 2012 roku Perrie i Zayn szykują impreze na zakończenie roku. Za namową Eleanor i Jade pojawia się też tutaj garstka innych osób oraz....Alice. Kilka minut przed zakończeniem imprezy Alice zostaje publicznie upokorzona. Na jej głowie ląduje wielki czekoladowy tort i zostaje wepchnięta do basenu. Brunetka wychodząc z basenu nie wyrzymuje i mówi wszystkim co myśli. Trzymała to w sobie od trzech lat. Kilkanaście minut później opuszcza posesje Malika. Staje na ulicy, na jej nie szczęście nie zauważa czarnego Land Rovera którym jechali lekko spóźnieni Niall i Harry. Po kilku minutach leży przygniecona kołami. Wszyscy wpadają w panikę, kilka osób już uciekło z miejsca wypadku. Louis i Zayn pod wpływem strachu, pakują ciało brunetki do auta, wywożąc je nad Tamizę. Myśląc, że nie żyje, wrzucają je do rzeki. Cała czternastka przyrzeka, że to zostanie ich tajemnicą.
Alice McLevis zostaje oficjalnie uznana za zaginioną.
Rok później, pierwszego września odbywa się rozpoczęcie roku szkolnego. Od razu po zakończeniu dnia cała paczka przyjaciół umawia się na wypad za miasto na następny tydzień. Gdy wszystko jest ustalone Josh jako pierwszy opuszcza mur szkolny. Przechodzący przez ulice chłopak nie zauważa pędzącego ciemnego auta i zostaje potrącony. Sprawca wypadku ucieka, zostawiając bruneta samego sobie. Każdy wpada w szał. W tym samym czasie Louis, Ashton, Danielle, Taylor, Harry, Michael, Niall, Luke, Eleanor, Zayn, Calum, Jade, Liam oraz Perrie dostają anonimowego sms'a.
"Jeśli nie chcecie by was spotkał taki los miejcie oczy i uszy szeroko otwarte.
Każdy dzień może być waszym ostatnim. ~A.
Ps. Wiem co stało się rok temu."
Na początku każde z nich uznaje to za zwykły żart a śmierć swojego przyjaciela za zbieg okoliczności. Jednak niewyjaśnione wypadki i morderstwa przekonują nastolatków że to nie tylko zwykły zbieg wydarzeń. To walka o życie i odkrycie prawdy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz