wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1558. Best Friend Ever...

niedziela, 9 sierpnia 2015
Adres bloga: http://imaginy1dlm.blogspot.com/2016/01/best-friend-ever-prolog_55.html

Autorka: LiamPayne93

Opis: Mały chłopczyk o imieniu Matt ma ciężkie dzieciństwo. Pewnego dnia ucieka z domu i w końcu trafia do domu dziecka i rodziny zastępczej. Pewnego dnia, gdy wraca ze szkoły czeka na niego niespodzianka. Wyprowadzają się do Anglii, a dokładniej do Wolverhampton. Tam spotyka nieśmiałego rówieśnika o imieniu Liam. Chłopiec nie jest lubiany w szkole, ale z pomocą Matta powstaje na nogi. Chłopcy zaczynają się przyjaźnić i w końcu dochodzi do rozłąki. Co jeszcze przetrwa ich przyjaźń? Czy ich rozłąka będzie wieczna?

1 komentarz:

  1. Witam,

    Chciałbym Was poinformować, że blog "Best Friend Ever..." (http://liam-payne-best-friend-ever.blogspot.com/) zostaje usunięty, więc prosiłbym o jego usunięcie ze spisu. Zarazem mam pytanie (jeśli gdzieś to jest napisane, a tego nie przeczytałem, to przepraszam), czy można zapisać opowiadanie, które było by na blogu, w którym umieszcza się też inne opowiadania? Jeśli tak, to jak? To fanfiction zostanie napisane od nowa, ale na innym blogu, tego typu co napisałem powyżej. Proszę o odpowiedź.

    Dziękuję i przepraszam za kłopot,
    LiamPayne93

    OdpowiedzUsuń