wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1546. Bez tchu

środa, 5 sierpnia 2015
Adres bloga: beztchuff.blogspot.com

Autorka: Samsu

Opis: Mówią, że sekret trzymany przez lata może wyrządzić krzywdę. Mówią, że ktoś, kto zabił człowieka, jest mordercą. Mówią..no właśnie, dlaczego tylko mówią, a nie czynią? Dlaczego oceniają wszystkich, nie znając ich przeszłości? Każdy z nas ma swoją własną, napisaną przez los-lub przez siebie- niesamowitą historię.
Rachel Clinton prowadziła idealne życie w oczach większości osób. Pewnego dnia, aby ochronić swoją rodzinę zgadza się na układ z mężczyzną,którego nie zna. W czasie dojścia do konfrontacji jej los odmienia czwórka nieznajomych chłopców. Wydaje jej się, że powróci do normalności, niestety żadna ze stron nie odpuszcza. Początkowo, od mężczyzny, aż po chłopców w których życie wkracza przypadkiem, ale szybko staje się-chcąc nie chcąc-częścią grupy. Jak potoczą się ich losy? Czy bohaterka zdoła ochronić swoich najbliższych i poświęcić za ich reputację własne życie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz