wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1538. The four horseman of the apocalypse. [USUNIĘTY]

sobota, 1 sierpnia 2015
Adres bloga: http://hi-daddy-hold-back-your-gun-5sosff.blogspot.com

Autorka: World Destroyer

Opis: Leah to młoda utalentowana uczennica Nowo Yorskiego liceum muzycznego, uczy się najlepiej w szkole, ma swoje marzenia i pasje a także najlepszą przyjaciółkę ,która zawsze jej pomoże no i mamę, kochającą i lekko nadopiekuńczą ale mamę. Jedyne czego jej w życiu zabrakło to ojciec.
Znacie te wszystkie opowiadania rodem z sennych marzeń nastolatek? Grzeczna dziewczynka i brutalny gangster zakochują się w sobie a ich życiu towarzyszy niebezpieczeństwo ale zarazem młoda nieposkromiona i namiętna miłość. To właśnie historia jej rodziców, ponieważ jej ojciec jest najgorszym a zarazem najlepszym człowiekiem w życiu jej rodzicielki, jest brutalny a zarazem zdolny do poświęceń. Zostawił je kiedy Leah miała 4 latka.
Do tej pory nigdy nie chciała go widzieć na oczy i nie brakowało jej jego obecności.
Niestety.
Pewnego dnia jej matka odbiera od niego telefon, on wraca i chce je odzyskać a Leah ma kompletny mętlik w głowie bo jej ojciec prócz siebie i kłopotów przywozi cztery niespodzianki.
Cztery niesamowicie przystojne niespodzianki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz