wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1436. Just a great romantic shit

niedziela, 21 czerwca 2015
Adres bloga: http://just-a-great-romantic-shit.blogspot.be

Autorka: Renfri

Opis: Życie studenta nie jest łatwe. A szczególnie, gdy mieszkasz pod jednym dachem z fanką TVXQ, twoim kumplem jest przewodnik-idiota, w apartamencie wyżej gospodaruje para gejów, przez którą sypie ci się tynk z sufitu, a na uczelni czeka na ciebie wykładowca-frajer. Hyo codziennie boryka się z tym wszystkim, a jej dobry humor budują takie czynności, jak regularne wylewanie wiadra lodowatej wody na sąsiada, dręczenie Kkamjonga, czy też zdobywanie wiedzy o latających wiewiórkach, które emigrują raz do ciepłych krajów, a raz na biegun, by zrównoważyć temperaturę ciała.
Jednym słowem, witamy w Seulu – mieście, gdzie starsze kobiety twierdzą, że dzisiejsza młodzież jest do dupy, jamniki podziwiają majestatyczne skoki, wampiry rozjeżdżają studentki a wszystko to dzieje się poza monitoringiem policji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz