wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1426. Bogowie Śmierci jedzą tylko jabłka [USUNIĘTY]

poniedziałek, 15 czerwca 2015
Adres bloga: http://save-me-from-broken-time.blogspot.com

Autorka: Bang Azunne


Opis: Chińsko-koreańska mafia znając dokładną datę końca świata, nie zamierza pozwolić, by asteroida zniszczyła ich plany. Postanawiają wykorzystać swoją przewagę i uratować wszystko to, co będzie im posłuszne. Yongguk - boss klanu Wybrańców razem ze swoimi współpracownikami wcielają w życie zasadę Zaufaj albo zgiń - zabiją każdego, kto będzie do nich buntowniczo nastawiony.
W mroku świata jest jednak ktoś, kto go przyciąga - młodsza siostra ze schizofrenią, która jako jedyna potrafi zapobiec całkowitej zagładzie, lecz czy znajdzie się ktoś kto będzie potrafił dostać się do jej umysłu? Co wspólnego z jej chorobą ma kochanek bossa? Czy intrygi zazdrośnicy nie pokrzyżują wszystkiego? A może asteroida uderzy wcześniej niż wyliczono? Następne miesiące to walka z czasem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz