wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1421. Do Not Waste Life [USUNIĘTY]

piątek, 12 czerwca 2015
Adres bloga: dont-forget-jb.blogspot.com

Autorka: hejka naklejka


Opis: Demi - wydawałoby się że to zwykła nastolatka, ale to tylko pozory. Wszyscy którzy tak myślą, mylą się. Ma ona problemy z którymi nie poradziłby sobie niejeden dorosły człowiek. Dawała sobie radę, owszem ale po pewnym czasie to wszystko ją przerosło. Nie dawała sobie rady, uzależniła się, udało jej się wyjść z nałogu. Lecz kiedy nadszedł dzień w którym musiała stawić czoło ze swoimi rówieśnikami wszystko wróciło, znów ta sama bezradna, zagubiona w ogromnym świecie dziewczynka. Wszyscy się z niej wyśmiewali. Dlaczego? Bo było inna, nie miała przyjaciółki ani swojej paczki, z którą mogłaby spędzać całe dnie. Siedziała zawsze sama w koncie tak żeby nikt jej nie zauważył ...

Czy uda jej się zmierzyć z przeciwnościami losu? Czy znajdzie kogoś, komu na niej zależy, komu będzie mogła zwierzyć się ze swoich problemów?

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=_vG5YOnOThk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz