wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1201. Rodzina Esterrose

sobota, 28 marca 2015
Adres bloga: http://rodzina-esterrose.blogspot.com

Autorka: Priori Incnatatem


Opis: Rodzina Esterrose. Magnaci i śmietanka towarzyska Nowego Jorku. Wielcy, potężni i rządzący tym miastem jak szare eminencje zza kurtyny młodych biznesmenów. Wszyscy widzą ich jako ułożoną, mądrą i rezolutną rodziną. No, może z małym wyjątkiem. Najmłodsze pokolenie Esterrose'ów- Vanjah, Shayla, Seneca, Everly oraz reszta ich rodzeństwa są jak książę Harry w rodzinie Windsorów. Są piękni, bogaci, bezczelni, zepsuci i kompletnie nic sobie nie robią ze wszystkich autorytetów. Robią to, co im się podoba, a wojny wśród tegoż kuzynostwa są na porządku dziennym.Wierzą...nie, oni w i e d z ą, że pieniądz nakręca ten świat. I że władcą jest ten, kto ma walutę.
Jednak cały ich świat zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni zaledwie w kilka dni. Gdy w Verche High School, najbardziej prestiżowym liceum w Nowym Jorku, zaczyna dziać się coś dziwnego, a młodzi gniewni z rodu Esterrose coraz częściej stają się świadkami przerażających i niezwykłych zarazem zdarzeń. Reguły gry zwanej życiem, której byli panami diametralnie się zmieniają.
Tylko pamiętaj, istnieją istoty, o których żadnemu z nas się nie śniło!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz