wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1163. Teenage Dream

sobota, 7 marca 2015

Autorki: Meg Official i Weronika Wocial

Opis: Meg Smith to zwykła dziewczyna, mieszkająca w małym miasteczku. Pewnego dnia jej tata dostaje awans w Londynie, razem z rodzicami przeprowadza się tam. Jest to dla niej nowa szansa i chcę zacząć wszystko od nowa oraz przetrwać ostatni rok w szkole.
To nie jest łatwe zadanie, kiedy ma idealną siostrę, dwoje krytycznych rodziców i zdzirowatą kuzynkę. I właśnie wtedy, gdy myśli, że nic już gorzej być nie może, poznaje jego. Nialla Horana. Niegrzeczny, szkolny chłopiec, który został zatrzymany na rok, ponieważ oblał angielski.
Jedyne co ona musi zrobić to trzymać się z dala od kłopotów. Jednak okaże się to dość trudne, ponieważ wszystko co robi ten chłopak jest przyczyną problemów. Jej ostatni rok szkolny będzie o wiele trudniejszy niż myślała, zwłaszcza odkąd jej życie zmieni się o 360 stopni.
- Mam dość.
- Czego?
- Udawania, że nic do ciebie nie czuję.
- Więc tego nie rób.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=I5eeH6V0PLI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz