wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1103. Nobody Else [USUNIĘTY]

wtorek, 17 lutego 2015
Adres bloga: http://nobody-else-louis-tomlinson-ff.blogspot.com/

Autorka: Half A Heart


Opis: Pewnie każdy z Was zastanawiał się kiedyś - jak to się dzieje, że ludzie się w sobie zakochują ? Że spotykają się bratnie dusze ? O tuż to dzieje się w dość niepojęty sposób.

Bóg zsyła na ziemię duszę, która rozdziela się na pół. Każda połówka idzie w swoją stronę. Lecz po czasie znów łączą się w jedność.
Louis myślał, że znalazł już swoją połówkę. Myślał, że jego bratnią duszą jest Eleanor jednak po spotkaniu jej dostrzeże że to jednak zupełnie inna dusza, ponieważ jego serce wybierze kogoś innego. Victorie. Dziewczynę, która wiąż czeka na swoją połówkę duszy...
Pewnie zastanawia Cię jak się spotkali. No cóż w dość nietypowy sposób.
Stało się to na meczu piłki nożnej. On grał, a ona siedziała w pierwszym rzędzie. Nigdy by nie pomyśleli, że jedna chwili. Jeden moment wywróci ich życie do góry nogami.
Chłopak przez przypadek kopnął piłkę w stronę dziewczyny, na co ta oberwała w brzuch. Louis, nie zważając na nic, biegł ile sił w nogach w stronę Victorii.
- Nic ci nie jest ? - spytał przerażony chłopak. Wystarczyło jedno spojrzenie, by dwójka nie znających się ludzi poczuła ogień w sercu i motyle w brzuchu. Wystarczył jeden przelotny dotyk chłopaka, by ona poczuła jak pali ją skóra. Wystarczył jeden uśmiech dziewczyny by przyprawić go o szybrze bicie serca...
Czy ta miłość zmieni ich życie na lepsze, czy na gorsze ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz