wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1073. Dramione ,,Uwierz'' [USUNIĘTY]

wtorek, 10 lutego 2015
Adres bloga: http://dlugopis-marzen.blogspot.com/

Autorka: Weronika Blach

Opis: ,,Tak. To koniec. Wojna się skończyła. Tom Marvolo Riddle nie żyje. Na pewno.
Wiele osób straciło nocy 2 maja wiele bliskich. Zginęli sławni członkowie Zakonu Feniksa ale też ciemna strona straciła w walce swoich zwolenników. Niektórzy z potępionych społecznie Śmierciożerców 'nawrócili się'. Czy robili to z pobudek szlachetnych? Czy ich serce na prawdę zaczynało na nowo bić z każdą kolejną ofiarą? A może robili to by oczyścić się z win? Może nie byli na tyle silni by być przy upadającym Voldemorcie do końca? Stchórzyli i uciekli do silniejszego? Nie ważne. To wiedzieli tylko oni. Istotnym było to, jak przekonywująco zagrają swoją rolę przed sądem i społeczeństwem.
Musiał się o tym przekonać Draco Malfoy.
Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Granger, Ginny Weasley i Neville Longbottom z dniem wygrania Wojny Czarodziejskiej stali się bardzo rozpoznawalni i wpływowi. Dlatego do nich bezpośrednio poszedł Draco Malfoy. Wierzył, że uwierzą mu w jego wyrzuty sumienia i smutek, jaki przysporzył rodzinom poległych.
Wszyscy przyjęli w końcu jego stronę. Przekonał wszystkich do siebie. Tylko... oprócz jednej osoby. Nie spodziewał się ze Hermiona Granger jako jedyna nie uwierzy w niego i oprze się jego historii. Myślał, że najdłużej będzie się do niego opierał Weasley, ktory to zawsze najbardziej nienawidził Draco. Tymczasem była to Hermiona. O ironio, najmadrzejsza czarownica magicznego pokolenia Kolumbów!
Draco postanowił, że Hermiona mu uwierzy. Bo skoro on wierzy w swoją skruchę i szczerość intencji, zrobi to także dziewczyna.''

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz