wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

1069. Tomorrow Never Dies [USUNIĘTE]

wtorek, 10 lutego 2015
Adres bloga: http://tomorrow-never-dies-5sos-ff.blogspot.com

Autorka: Mrs. Irwin


Opis: Opis: Czasami w naszym życiu zdarzają się rzeczy, o których nam się nawet nie śniło. Ale mogą. Ziemia to wielka scena, na której my jesteśmy jedynie marnymi aktorami. Jesteśmy kukiełkami grającymi w przedstawieniu zwanym życiem, a jego reżyserem jest los, los nas wszystkich.
Każdy z nas chciałby mieć idealne życie, ale to nie od nas zależy. Możemy się tylko spodziewać tego co przygotował nam los. A los uwielbia sobie żartować ze swoich aktorów. I choć ma już napisany scenariusz naszego życia może nagle to wszystko skreślić i zacząć pisać od początku, wywracając nasze życie do góry nogami.
Właśnie to przytrafiło się Luke'owi i Ashton'owi. Gdybyście kiedyś opowiedzieli im co ich czeka pewnie by was wyśmieli i stwierdzili, że powinniście się leczyć. A teraz gdybyście powiedzieli im, że UFO istnieje pewnie od razu by uwierzyli i nawet by ich to nie zaskoczyło. Bo właśnie z nich los postanowił zażartować. Wywrócił ich życie do góry nogami. Zmienił ich życie w piekło, w koszmar z którego nie da się obudzić.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=mIgU1tpvcGo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz