wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

958. I live for you [USUNIĘTY]

piątek, 9 stycznia 2015
Adres bloga: http://i-live-for-you-baby-ff.blogspot.com/

Autorka: Ola B. ( @krokdonieba)

Opis: Bezgraniczna miłość, która łączy dwójkę ludzi, zdarza się bardzo rzadko. Chociaż, nie zawsze musi się skończyć szczęśliwie. W końcu życie to nie bajka.
A czy uważacie, że ktoś na Was czeka?
Ja sądzę, że tak. Każdy ma gdzieś swoją drugą połówkę. Tylko czasem jest ona "zamaskowana". Aby ją rozpoznać, musimy zajrzeć w serce.
Do tej pory nie spotkałam kogoś takiego, przy kim moje serce szalało. Nie skarżę się. Wciąż czekam. Myślę, że to nie pora na takie wywody. Chcę żyć chwilą bieżącą i nie myśleć co mnie czeka jutro, albo za rok.
Może miałabym inny pogląd na świat, gdyby nie pewien człowiek. Człowiek, który zniszczył mnie doszczętnie. Mimo to zawsze mu wybaczałam. Cały ten czas kochałam.
Niekiedy, za to wszystko winiłam siebie... Do czasu. [...] Mówił, że to dla mojego dobra.
Chciał dobrze, ale ja nie potrafię ułożyć sobie życia do tej pory.
Po kilku latach, moja matka zmądrzała. Uciekłyśmy od tego tyrana. Miałam wtedy 14 lat.
Zamieszkałyśmy w rodzinnym mieście mamy. Mullingar. [...] Mówią, że jestem dzielna, ale nie znają mnie. Moje serce jest w rozsypce.
Jednak chcę żyć. Tak długo jak będę mogła. I już bez cierpienia.
Nazywam się Cassandra Miller i o to moja historia.[...]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz