wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

953. London's Guys

poniedziałek, 5 stycznia 2015
Adres bloga: http://londonsguys.blogspot.com/

Autorka: Jade Zoe

Opis: Amy i Zoe pochodzą z Mullingar , małego miasteczka w Irlandi. W wieku 14 lat przeprowadzają się do Londynu. Przyjaźnią się od zawsze. W wieku 18 lat zaczynają nagrywać filmiki na YOUTUBE. Szybko osiągają sławę i popularność. Zbijają fortunę i zamieszkują w penthousie w centrum miasta. Nasze bohaterki posiadają chłopaków, do których nic nie czują ale nie potrafią zakończyć tych związków. Po mimo ciętego języka i równie ciętych ripost Przyjaciółki są miłe mają serce i wszyscy je lubią.Wiodą sielankowe życie do czasu..... Gdy w ich życiu pojawia się piątka dziwnych idiotów Harrego Stylesa Nialla Horana Zayna Malika Liama Payna i Louisa Tomlinsona. To humorystyczne i lekkie opowiadanie.
JAK MYŚLICIE, co będzie z Amy Zoe i ich chłopakami, Z kim zwiążą się nasze bohaterki i jakie przygoda przeżyją ?? Tego dowiecie się czytając dalsze rozdziały !!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz