wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

950. Fighting every second of the day for our dreams

poniedziałek, 5 stycznia 2015
Adres bloga: http://fighteverysecond-fanfiction.blogspot.com/

Autorka: Iza Grodecka

Opis: Ona
siedemnastolatka; kocha boks i nie wyobraża sobie życia bez tego; najważniejsze dla niej osoby to brat – Dylan i najlepsza przyjaciółka – Aubrey; mieszka z bratem bliźniakiem i rodzicami; jej stosunków z rodzicielami nie można nazwać dobrymi, z ojcem , mimo kłótni, jakoś się dogaduje, ale z matką nawet nie rozmawia, traktują się jak powietrze; dziewczyna ma do niej wielki żal; od 10 lat trenuje kickboxing, a od niedawna bierze udział w nielegalnych galach bokserskich; po pierwszej walce poznaje jego, a on odwraca jej życie do góry nogami; Jak sobie z tym poradzi? Czy będzie potrafiła sprostać temu, co chłopak na nią zrzuci?
On
dziewiętnastolatek, kocha imprezy, szybkie samochody i ścigacze; od piątego roku życia trenuje boks i kickboxing, zaczął uczyć go tego dziadek; ma czternastoletniego brata – Jaxona i pięcioletnią siostrzyczkę – Jazzmyn; pięć lat temu jego ojciec zostawił jego matkę, kiedy była w ósmym miesiącu ciąży wraz z dwójką synów i od tamtej pory słuch o nim zaginął; ma żal do ojca i go nienawidzi, ponieważ to przez niego jego matka wpadła w depresję i zaczęła ćpać; w wieku czternastu lat musiał dorosnąć i przejąć rolę ojca i opiekuna, zająć się bratem i nowo-narodzoną siostrzyczką; kilka miesięcy temu wyprowadził się i kupił dom z kolegami – Davidem i Mikiem; dobrze zarabia walcząc i ścigając się; Czy, po poznaniu jej, jego życie się zmieni? Czy ktoś pomoże mu podjąć właściwe decyzje?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz