wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

941. Only to die with you

poniedziałek, 5 stycznia 2015
Adres bloga: save-me-from-nightmares-luke.blogspot.com

Autorka: Fallen Angel


Opis: Dziewczyna siedziała na parapecie wpatrując się w okno w swoich pokoju. Rzuciła spojrzenie na swoje wytatuowane dłonie. Zmieniła się, przez nich stała się zimna.
-Hope to już dzisiaj- do pokoju weszła Miley, najlepsza przyjaciółka Hope.
-Wiem, wiem
-Wstawaj, nie pozwolisz żeby ta banda zepsuła ci dzień.
Powoli wstała z parapetu i weszła do łazienki, była cała roztrzęsiona. Nie spała od dwóch dni myśląc o tym co się stanie kiedy znowu ich zobaczy. Mało nie spadła z krzesła kiedy tydzień temu w wiadomościach zobaczyła ogłoszenie.
Dzisiaj rano chłopcy z znanego chyba każdej dziewczynie na ziemi boysbandu 5SecondOfSummer ogłosili że wracają z trasy do rodzinnego Sydney. Chłopcy chcą odpocząć od sławy ale zapowiadają nową płytę...
Dalej nie słuchała, nie mogła uwierzyć że oni wracają, po dwóch latach kiedy ona w miarę poukładała sobie życie. Znowu wracają wspomnienia. Kiedyś byli nierozłączni, piątka przyjaciół nigdy nie była z kimś tak blisko jak z nimi.
A potem oni wyjechali, zostali sławnymi gwiazdami estrady i zapomnieli o zwykłej szarej Hope.
A ona się zmieniła, już nie była małą przestraszoną dziewczynką, była kobietą.. kobietą która wewnątrz była zagubiona.
Wpatrywała się przez jakiś czas w swoje odbicie, jej ciało było pokryte prawie w całości tuszem.
Ale jeden tatuaż był o wiele ważniejszy od innych. Zrobiła go mając 15 lat, nikt o nim nie wiedział nawet oni, nawet jej brat ani Miley.
Pod piersią na żebrach widniał napis po łacinie.
Spes Amat Tenebras- nadzieja kocha ciemność.
Robiła go aby o nim pamiętać, ciemność zawsze była jego metodą na odtrącanie innych, zawsze myślał że nikt go nie rozumie choć to nie była prawda, ona go rozumiała.
Luke kochał ciemność.
Nadzieja Kocha Ciemność.
A Hope Luke'a.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz