wiadomosc powitalna

WITAMY NA SPISIE FANFICTION, CZYLI OPOWIADAŃ PISANYCH PRZEZ FANÓW DLA FANÓW. ABY ODNALEŹĆ OPOWIADANIA ZE SWOIM IDOLEM WYSTARCZY WYBRAĆ ETYKIETĘ Z LISTY ZGŁOSZONYCH FANFICTION. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM NASZEGO SPISU.

899. Love you anyway

wtorek, 30 grudnia 2014
Adres bloga: http://loveyouanyway-fanfiction.blogspot.com/

Autorka: Kasia ;3

Opis: Niall i Zayn ukrywają swój związek przed wszystkimi, nawet kolegami z zespołu, boją się że ktoś kto nie powinien się o tym dowie i stanie się to co z Harry'm i Louis'em, którzy nie mogą nawet stać koło siebie na koncercie. Jedyną osobą, która wie o Ziall'u jest Perrie (dziewczyna Zayn'a), akceptuje to ponieważ bardzo kocha Zayn'a i wie że jest on biseksualny. Wie również, że bardzo zależy mu na Niall'u. Jak chłopaki z zespołu zareagują gdy dowiedzą się, że oprócz Larry'ego w zespole istnieje jeszcze jaden taki związek?
Natomiast między Harry'm i Louis'em wszystko się psuje odkąd pojawiła się Eleanor, Harry od początku był jej przeciwny, ale wie że Louis musi udawać jej chłopaka. Menadżerowie ograniczyli kontakt Larry'ego do minimum. Nie mogą ze sobą rozmawiać na koncertach, czasami obrywa im się za to, że na siebie spojrzą. Na szczęście nikt nie może zabronić im mieszkać ze sobą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz